piątek, 18 maja 2018

Klub Darczyńców Pomorskiej Jednostki TPG - podsumowanie kwietnia 👉 💵

Trwa ostatni moment aby zapisać się na warsztaty rzeźbiarskie w Orońsku. To zaproszenie dla osób głuchoniewidomych, ale też dla kadry czyli TP i TJM. A co było słychać w naszym Klubie Darczyńców?

W kwietniu 2018 roku zebraliśmy w sumie 180 zł! 7 osób wpłaciło darowizny od 10 zł do 50 zł. Dziękujemy Ryszardowi z Czarnego i Wiktorii z Wejherowa, Krzysztofowi z Gdańska, Józefowi z Chojnic, Marii z Zelgoszczy, Annie z Gdańska i Karolowi z Gdyni.

Każda wpłata od Państwa w Klubie Darczyńców, która pojawia się na naszym koncie, przypomina nam, że działamy razem, osoby głuchoniewidome, wolontariusze, kadra, przyjaciele, znajomi, dobre dusze.

Wszystkie uśmiechy, nowe zdarzenia, które są udziałem TPG wydarzyły się m.in. dzięki osobom angażującym się Klubie Darczyńców!

Dołącz do Klubu Darczyńców!

Zastanawiasz się ile wpłacić 10zł ? 25zł ? 55z? Pamiętaj, że nie musi to być wysoka kwota, ważne by po prostu było nas dużo!

Wpłać dowolną wpłatę na konto naszej jednostki:
38 1560 0013 2000 1706 5129 9501

​grafika: w tle lekko rozmyte zdjęcie, zbliżenie na otwartą dłoń starszej osoby, na której młoda ręka kreśli znak alfabetu Lorma. W centrum napis: "W kwietniu 7 osób wsparło Pomorski Klub Darczyńców! Bardzo dziękujemy za wpłatę". U dołu biały pasek z czerwonym napisem: "180zł". W lewym górnym rogu logo Pomorskie TPG. Dziękujemy każdej osobie, która nas wspiera!
Zespół Pomorskiej Jednostki TPG !