poniedziałek, 6 września 2010

Zaproszenie na spotkanie Klubu Osób Głuchoniewidomych


10 września 2010r. o godzinie 16, Klub Osób Głuchoniewidomych działający przy Pomorskiej Jednostce TPG zainauguruje swoją działalność po wakacyjnej przerwie.
Spotkanie będzie miało uroczysty i nietypowy charakter oraz z pewnością przyczyni się do promocji działalności Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym
w naszym regionie oraz szerzenia wiedzy dotyczącej problematyki osób głuchoniewidomych a także pokaże, że wśród nas są osoby, które mają pasje i zainteresowania. Co to za wyjątkowe spotkanie?. O tym poniżej...
„Sopot, ul. Sztuki”, to organizowany już po raz siódmy przez Towarzystwo Przyjaciół Sopotu, Urząd Miasta Sopotu i Stowarzyszenie „Na drodze ekspresji” projekt, którego celem jest integracja społeczności lokalnej z osobami niepełnosprawnymi przez wspólne obcowanie ze sztuką.
Wśród innych wydarzeń związanych z festiwalem twórczości osób niepełnosprawnych, jedno jest dla nas szczególnie ważne – do udziału i prezentacji swoich filmów, został zaproszony nasz Podopieczny – Ryszard Bilarski.
Projekcja fragmentów Jego filmów oraz wieczór autorski odbędzie się właśnie
10 września 2010r. o godzinie 16 

w Dworku Sierakowskich w Sopocie, ul. Czyżewskiego 12. 

Mam nadzieję, że spotkamy się tam wszyscy aby wspierać Ryszarda swoją obecnością.
Serdecznie zapraszam!
Więcej informacji na stronach Towarzystwa Przyjaciół Sopotu (kliknij!)
Anna Jurkowska

niedziela, 5 września 2010

II Olimpiada Osób Głuchoniewidomych w Konkurencjach Przeróżnych za...