czwartek, 1 kwietnia 2010

Życzenia Wielkanocne

Z okazji
Świąt Wielkano-
cnych życzymy dobrych-
myśli, radosnego serca, po-
godnego nieba, ciepłego słońca.
Aby w Święta Zmartwychwstania
odżyły w Was zapomniane marzenia,
młodzieńczy optymizm, sztubackie fan-
tazje. Niech nadchodzące Święta
Wielkanocne będą pełne nadziei,
miłości i wiary oraz radosnych
spotkań przy świątecz
nym stole i święco-
nym jajku

WIELKANOC’2010

Podopieczni,
wolontariusze i kadra
Pomorskiej Jednostki Wojewódzkiej
Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym

środa, 31 marca 2010

V SOPOCKIE INTEGRACYJNE TARGI PRACY

Informujemy, iż 9 kwietnia 2010 r., w godz. 10.00 – 13.00, w Hali Stulecia Miasta Sopotu przy ul. Goyki 7 odbędą się V Sopockie Integracyjne Targi Pracy objęte patronatem Prezydenta Miasta Sopotu.

Od pięciu już lat Sopockie Integracyjne Targi Pracy organizowane są z myślą o pracodawcach poszukujących pracowników, osobach poszukujących zatrudnienia, biernych zawodowo osobach niepełnosprawnych oraz wszystkich zainteresowanych odnalezieniem nowych ścieżek kariery zawodowej. Poprzednie edycje spotkały się z dużym zainteresowaniem pracodawców jak i osób poszukujących zatrudnienia. Targi to doskonała okazja do zapoznania z oczekiwaniami
i wymogami obecnego rynku pracy. Jednocześnie pozwalają na rozpoczęcie procesu rekrutacyjnego oraz umożliwią spotkania pracodawców różnych sektorów gospodarki z regionu. Firmy z bogatą ofertą pracy wystawiać się będą na stoiskach targowych i oferować miejsca pracy.

Organizatorem przedsięwzięcia jest Urząd Miasta Sopotu wraz ze Stowarzyszeniem Na Drodze Ekspresji, w partnerstwie z Polską Organizacją Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, Biurem Integracji Zawodowej Osób Niepełnosprawnych, Powiatowym Urzędem Pracy w Gdyni, Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji Centrum „Integracja” Gdynia oraz Fundacją Grupy Ergo Hestia „Integralia”.

Serdecznie zapraszamy do udziału! Zgłoszenia pracodawców prosimy przesyłać drogą mailową: scop@sopot.pl lub faxem 0 58 341 84 52. Wstęp wolny! 

Szczegółowe informacje: 0 58 341 84 52