poniedziałek, 26 marca 2012

Relacja ze szkolenia zawodowego „operator wprowadzania danych”


Szkolenie odbyło się w ośrodku Homer w Bydgoszczy w dniach od 20-02-201 do 25-02-2012 i zostało zrealizowane przez Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym w ramach projektu „Wsparcie osób głuchoniewidomych na rynku pracy II – Weź sprawy w swoje ręce”. To szkolenie bardzo mi się podobało, ponieważ prowadzone było perfekcyjnie z dużym zaangażowaniem i cierpliwością. Jestem pod wrażeniem bardzo dobrych prowadzących: Kasia Dunin Wąsowicz i Radosław Lebowski. Pragnę im bardzo podziękować za zaangażowanie. Pan Radek przekazał mi bardzo dużo przydatnych wiadomości o obsłudze komputera dla zaawansowanych oraz wskazówek jak mądrze się nimi posługiwać. W szczególności w zakresie zadań na stanowisku operatora wprowadzania danych. Zaskoczyło mnie również to, że pracując w domu można zarabiać pieniądze po takim kursie. Pragnę również podziękować organizatorom tego kursu za życzliwość i duże zaangażowanie w zorganizowaniu wolnego czasu, dzięki czemu mogliśmy dobrze się poznać i zintegrować. Cieszę sie z tego, że TPG organizuje kursy zawodowe w ramach projektu pod hasłem „Weź sprawy w swoje ręce”. Sama osobiście nie pojechałabym na taki kurs ze względu nawet na sprawy finansowe.
Polecam kursy wszystkim osobom zainteresowanym uczeniem się nowych rzeczy przydatnych w przyszłej pracy. Nie zawsze trafia się takie sympatyczne grono uczestników jak i tacy wspaniali wykładowcy. 

pozdrawiam
Krystyna GrendaProjekt „Wsparcie osób głuchoniewidomych na rynku pracy II – Weź sprawy w swoje ręce.” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pełni funkcję lidera projektu i wnosi 15% środków na jego realizację.
Więcej na stronie: www.mojapraca.org.pl