wtorek, 17 stycznia 2012

Krótka relacja z kursu florystycznego

Beneficjenci i beneficjentki projektu "Wsparcie osób głuchoniewidomych na rynku pracy II – Weź sprawy w swoje ręce." mogą sami wybrać szkolenie, do którego dostaną dofinansowanie! Tak zrobiła Pani Justyna Michalik z Gdańska. Ukończyła kurs "kompozycje kwiatowe" w szkole AP Edukacja.

Mamy przyjemność opublikować krótką relację:

Pierwszy dzień miałam teorię :)) Strasznie się dużo nauczyłam:)) a pani prowadząca jest tak przemiła, taka cieplutka .. no jest rewelacyjnie .. miłą atmosferę stwarza .. I pojmuje , że czegoś nie zrozumiałam , to wtedy powtarza , ale mówi pomału i wyraźnie. Dała mi do poczytania i nawet pisała na tablicy i pokazywała itp :)) abym wiedziała co i jak :)) Jest wspaniała osobą:)), również mi dała nazwę książki na przyszłość taki przewodnik i mam płytkę – słownik odmiany, różnie dodatki , nazwę kwiatów i wiele i wiele innych . Drugi dzień miałam układania bukietów spiralny , bukiet ślubny , ikebany itp. Trzeci dzień miałam świąteczne układanie bukiety , stroiki świąteczne i bardzo się dużo nauczyłam i szkoda , że tak krótko trwało :) Szczerze mówiąc jestem bardzo zadowolona :)) i podobno też będą kursy zaawansowanie:)) Ja każdemu polecam kurs indywidualnie :)) Certyfikat i zaświadczenie otrzymałam:)) I jestem z siebie dumna :))

Serdecznie pozdrawiam
Justyna Michalik

Więcej o dofinansowaniu szkoleń na stronie: http://www.mojapraca.org.pl/index.php?view=menu&m1=1&m2=1&m3=2 


Projekt „Wsparcie osób głuchoniewidomych na rynku pracy II – Weź sprawy w swoje ręce.” współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych pełni funkcję lidera projektu i wnosi 15% środków na jego realizację.
Więcej na stronie: www.mojapraca.org.pl