środa, 1 maja 2013

Zaproszenie na warsztaty rzeźbiarskie w Orońsku 19-29.05.2013

Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztaty rzeźbiarskie, które odbędą się w dniach 19-29.05.2013r. w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku pod Radomiem. Zajęcia poprowadzą doświadczeni w pracy z osobami głuchoniewidomymi uznani artyści rzeźbiarze Ryszard Stryjecki oraz Mieczysław Syposz. 

Osoby, które chciałyby wziąć udział w warsztatach prosimy o wypełnienie ankiety i odesłanie jej na adres mailowy mtarnacka@tpg.org.pl lub w wersji papierowej do Biura TPG w Warszawie – Deotymy 41,01-441. 

Koszt udziału w warsztatach to 240 zł od osoby głuchoniewidomej. Członkowie rodzin, będący opiekunami na warsztatach, tłumacze – przewodnicy i wolontariusze nie ponoszą opłat. 

Informujemy, iż nie zwracamy kosztów przejazdu. 

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 maja. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona. W przypadku większego zainteresowania zastrzegamy sobie możliwość przeprowadzenia rekrutacji. Jej wyniki ogłosimy 10 maja. 

Wszelkie pytania prosimy kierować do Magdaleny Tarnackiej na w/w adres lub telefonicznie, do Biura TPG, na nr 22 635-69-70. 

Z poważaniem, 
Monika Skowrońska 
Dyrektor Biura TPG 

Pliki do pobrania: