czwartek, 5 sierpnia 2010

Konkurs dla osób z niepełnosprawnością na rejs po Mazurach

Uwaga osoby z niepełnosprawnością!Z myślą o Was, w dniach 13-17 września Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” organizuje rejs po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich. O tym kto z Was weźmie udział w tej niezwykłej przygodzie zdecyduje konkurs…

Projekt odbędzie się pod hasłem „Małe Kilimandżaro – Mazury 2010”. W żegludze po Krainie Wielkich Jezior Mazurskich weźmie udział 10 osób z niepełnosprawnością z całej Polski. Towarzyszyć im będą wolontariusze i wolontariuszki wraz z wykwalifikowanymi sternikami. Warunki uczestnictwa w rejsie są następujące: posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności, ukończone 18 lat i zwycięstwo w konkursie – chętni i chętne będą musieli przekonać organizatorów, że to właśnie oni i one powinni się znaleźć na pokładzie jednego z pięciu jachtów, które zabiorą uczestników i uczestniczki w tę niezwykłą przygodę. Jak to zrobić? Wystarczy napisać list motywacyjny w formacie A4 (maksymalnie 3 strony) z uzasadnieniem „dlaczego to właśnie ja powinienem lub powinnam wziąć udział w rejsie” i wysłać go do 17 sierpnia na adres:

Anna Flasza
Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
ul. Balicka 12A/5B
30-149 Kraków
z dopiskiem „Rejs”
lub na adres mailowy: annaflasza@mimowszystko.org

Ogłoszenie wyników nastąpi 23 sierpnia. Zastrzegamy, że niesamodzielne prace będą dyskwalifikowane! Uczestnicy i uczestniczki nie ponoszą żadnych kosztów związanych z rejsem. Projekt będzie w pełni finansowany przez darczyńców i sponsorów.

Organizatorem „Małego Kilimandżaro – Mazury 2010” jest Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”. Partnerują jej: firma Ciepliński Coaching, która była inspiratorem rejsu, oraz firma „Błękitny Piotruś”, która zapewnia bezpłatny czarter jachtów. Na uczestników i uczestniczki wyprawy czeka wiele atrakcji. W programie znajdą się m.in. szkolenia z coachingu.

Czekamy na Ciebie! Odważ się i napisz!

Szczegółowych informacji pod numerem (12) 422 69 03 udzielają:
Anna Flasza Email: annaflasza@mimowszystko.org
Michał Serwiński Email: michalserwinski@mimowszystko.org