wtorek, 30 maja 2017

Czarownice z Salem w Teatrze Wybrzeże z audiodeskrypcją i tłumaczeniem migowym na żywo!

Teatr Wybrzeże zaprasza na spektakl "Czarownice z Salem" 2 czerwca na godz. 19:00 z audiodeskrypcją i tłumaczeniem migowym na żywo.
Dodatkowo odbędą się warsztaty dotyczące spektaklu 5 czerwca o 18:30.

Zgłoszenia: 502 756 973 lub mailowo: zapisy@teatrwybrzeze.pl

Informacje dotyczące tłumaczy-przewodników u Anny Jurkowskiej.

Do zobaczenia w Teatrze!
Audiodeskrypcja: Anna Jurkowska
Tłumaczenie migowe: Beata Baranowska & Kamila Skalska

Informacja ze strony Teatru Wybrzeże:
Z radością informujemy, że Teatr Wybrzeże bierze udział w Programie KULTURA DOSTĘPNA. W ramach programu planujemy realizację projektu SMAKI TEATRU - cyklu pokazów 5 spektakli repertuarowych z tłumaczeniem na język migowy dla osób niesłyszących i niedosłyszących oraz audiodeskrypcją dla osób niewidzących i niedowidzących. Prezentacjom spektakli będą towarzyszyły integracyjne warsztaty teatralne. Projekt będzie realizowany do grudnia 2017 roku. Pierwsza prezentacja już w piątek, 2 czerwca o godzinie 19:00 na Dużej Scenie. Zapraszamy na CZAROWNICE Z SALEM Arthura Millera w reżyserii Adama Nalepy. 

Pokazowi spektaklu towarzyszy warsztat teatralny, na którym uczestnicy zgłębią tematy podejmowane przez twórców przedstawienia. 
Zajęcia odbędą się 5 czerwca o godz. 18:30 w Czarnej Sali. Dla osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu oraz ich opiekunów przewidziano specjalną pulę biletów. 

Osoby zainteresowane powinny kontaktować się z koordynatorem projektu pod numerem telefonu 502 756 973 lub mailowo: zapisy@teatrwybrzeze.pl. 

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.